Dámské stahovací a formující prádlo

Stahovací prádlo

Vylepšete instantně svůj vzhled! Stahovací prádlo je vhodné na břicho, stehna a boky. Sáhnout můžete po stahovacích kalhotkách, tvarujícím body, některé dámy zaujme zmenšující podprsenka.

Opticky Vás zeštíhlí, vyzmizíkuje drobné nedostatky a vyhladí vaši pokožku. Některé produkty je možné využít také jako jemně stahovací prádlo po porodu.

Moderní stahovací prádlo je tak pohodlné a propracované, že si ho nemusíte schovávat jen pro speciální příležitosti, ale s klidem ho můžete nosit každý den.

Stahovací prádlo nabízíme v kategoriích -  jemně stahovací, silně stahovací a stahovací prádlo po porodu.

Stahovací prádlo využijete pod hedvábné šaty, pod sukni i kalhoty. 

V naší nabídce naleznete Stahovací prádlo Naturana a Felina.

 

Stahovací kalhotky

Stahovací kalhotky se v dnešní době nevyrábí jen pro ženy plnějších tvarů. Stahovací prádlo je dostupné v menších i větších velikostech, aby si mezi nimi mohla vybrat každá žena. Stahovací kalhotky zeštíhlí a vyhladí nejčastější problematické partie, tedy bříško, boky a stehna.

 

Zmenšovací podprsenky

Zmenšující podprsenka! Už jste o ní slyšela? Podprsenky Naturana Minimizer Vám zmenší prsa až o dvě velikosti košíčků. Skvělá a nepostradatelná věc pro dámy s velkými ňadry.

 

Stahovací body

Funkční, pohodlně i svůdné. Stahovací prádlo, které Vás podrží.  

Stahovací body je skvělým řešením pro ženy všech tvarů a velikostí, které touží po vymodelování postavy nebo pozvednutí těch správných partií. Vybírat můžete mezi různými střihy i stupni stažení – od jemného až po silně stahovací zeštíhlující efekt.

Stahovací prádlo